Silesia Drum

Kup w przeciągu

14

[01.01,06.01,09.04,10.04,01.05,03.05,28.05,08.06,15.08,01.11,11.11,25.12,26.12]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj.

Złóż zamówienie dziś, a wyślemy je w kolejny dzień roboczy.

Złóż zamówienie dziś, a wyślemy je w kolejny dzień roboczy.

Wersje językowe

Moduły perkusyjne nie tylko pozwolą na modyfikację zestawu elektronicznego, ale także będą się idealnie nadawały do rozbudowy zestawów akustycznych o dodatkowe dźwięki dzięki sample padom, to rozwiązanie w bardzo łatwy sposób umożliwi wprowadzenie elektroniki do tradycyjnych brzmień. 

Moduły

ROLAND SPD-SX Pro Sample Pad ROLAND SPD-SX Pro Sample Pad
Producent: ROLAND
Cena: 3 899,00 zł
x
zobacz więcej
KORG Wavedrum Global Edition KORG Wavedrum Global Edition
Producent: KORG
Cena: 2 199,00 zł
zobacz więcej
ROLAND RT-MICS hybrydowy moduł perkusyjny ROLAND RT-MICS hybrydowy moduł perkusyjny
Producent: ROLAND
Cena: 1 229,00 zł
zobacz więcej
ROLAND SPD-SX Sample Pad ROLAND SPD-SX Sample Pad
Producent: ROLAND
Cena: 3 600,00 zł
zobacz więcej
ROLAND SPD-SX Special Edition Sample Pad ROLAND SPD-SX Special Edition Sample Pad
Producent: ROLAND
Cena: 3 419,00 zł
zobacz więcej
ROLAND TM-2 moduł brzmieniowy ROLAND TM-2 moduł brzmieniowy
Producent: ROLAND
Cena: 1 022,00 zł
zobacz więcej
ROLAND TM-6PRO moduł brzmieniowy ROLAND TM-6PRO moduł brzmieniowy
Producent: ROLAND
Cena: 3 999,00 zł
zobacz więcej
YAMAHA EAD10 moduł + trigger z mikrofonem YAMAHA EAD10 moduł + trigger z mikrofonem
Producent: YAMAHA
Cena: 2 690,00 zł
zobacz więcej

Kategoria "moduły" obejmuje elektroniczne jednostki kontrolujące, które są sercem zestawów perkusji elektronicznej. Te zaawansowane urządzenia zawierają banki dźwięków, funkcje rytmiczne, możliwości edycji dźwięku oraz interfejsy umożliwiające kontrolę i integrację z innymi urządzeniami muzycznymi.

W tej kategorii można znaleźć różnorodne moduły perkusyjne oferujące:

  1. Banki dźwięków: Zestawy perkusyjne elektroniczne zawierają różnorodne brzmienia bębnów, talerzy, perkusji efektowych i innych instrumentów perkusyjnych. Moduły perkusyjne umożliwiają dostęp do szerokiego spektrum dźwięków, które można wybierać i przypisywać do różnych padów w zestawie perkusji.

  2. Funkcje rytmiczne: Moduły perkusyjne często zawierają wbudowane funkcje rytmiczne, takie jak metronomy, podkłady rytmiczne i pętle perkusyjne, które mogą być używane do praktyki, tworzenia ścieżek rytmicznych oraz do wykonywania improwizacji i kompozycji.

  3. Edycja dźwięku: Za pomocą modułów perkusyjnych można dokonywać zaawansowanej edycji dźwięku, takiej jak regulacja głośności, eq, efekty dźwiękowe i inne parametry brzmienia, co pozwala na dostosowanie brzmienia do własnych preferencji oraz potrzeb konkretnego utworu lub występu.

  4. Interfejsy audio i MIDI: Moduły perkusyjne są wyposażone w interfejsy audio i MIDI, które umożliwiają komunikację i integrację z innymi urządzeniami muzycznymi, takimi jak komputery, kontrolery MIDI, interfejsy audio i inne instrumenty elektroniczne.

  5. Łatwość obsługi: Wiele modułów perkusyjnych oferuje intuicyjne interfejsy użytkownika, które są łatwe w obsłudze nawet dla początkujących użytkowników. Zaawansowane funkcje są często dostępne za pomocą przejrzystych menu i pokręteł kontrolnych.

Moduły perkusyjne są niezbędnym elementem zestawów perkusji elektronicznej, zapewniającym kontrolę nad brzmieniem, rytmiką i integracją z innymi urządzeniami muzycznymi. Dzięki ich wszechstronności i możliwościom konfiguracyjnym, perkusiści mogą eksplorować różnorodne brzmienia i techniki gry, tworząc dynamiczne i innowacyjne aranżacje muzyczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium