Silesia Drum

Kup w przeciągu

14

[01.01,06.01,09.04,10.04,01.05,03.05,28.05,08.06,15.08,01.11,11.11,25.12,26.12]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj.

Złóż zamówienie dziś, a wyślemy je w kolejny dzień roboczy.

Złóż zamówienie dziś, a wyślemy je w kolejny dzień roboczy.

ROLAND SPD-SX Pro Sample Pad

Dostępność: Chwilowo niedostępny, oczekujemy na dostawę
Cena: 3 899,00 zł 3899.00
ilość x

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

FLAGOWY POMOCNIK DO SAMPLOWANIA
SPD-SX PRO to najlepszy pad do sampli na najbardziej wymagające koncerty. Dzięki wieloletnim testom na trasach koncertowych i obszernym informacjom zwrotnym od użytkowników SPD-S i SPD-SX, najwyższej klasy SPD-SX PRO ponownie podnosi poprzeczkę. Wykorzystując zaawansowaną technologię padów swoich poprzedników, SPD-SX PRO oferuje szereg wymaganych przez profesjonalistów ulepszeń i jest zbudowany do życia w trasie. Widoczny na ciemnych scenach za pomocą dużego, kolorowego wyświetlacza i konfigurowalnych wielokolorowych świateł wyzwalających. Rozszerz swoją konfigurację do występu o więcej wyjść audio, dodatkowe wejścia wyzwalające oraz kontrolę pedału hi-hat i ekspresji FX. Idź dalej dzięki ogromnej pamięci 32 GB, odtwarzaniu dźwięku w 48 kHz, zwiększonej czułości padów bez przesłuchów oraz dedykowanej aplikacji SPD-SX PRO, która ułatwia edycję zestawów.

NIEZAWODNOŚĆ/TRWAŁOŚĆ - ZBUDOWANY NA TRASĘ
Sprzęt na trasie jest mocno wykorzystywany zarówno na scenie i poza nią. Od 2011 roku zawodowi perkusiści poddali SPD-SX ostatecznej próbie ognia, od zatłoczonych klubów po przez zapełnione stadiony. SPD-SX PRO dodaje do tej spuścizny, włączając lata informacji zwrotnych do swoich udoskonaleń. Dzięki konfigurowalnym diodom LED, dużemu kolorowemu ekranowi i niezawodnemu wyzwalaniu, to niezawodne urządzenie jest gotowe do działania noc po nocy.

OŚWIETLENIE
Konfigurowalne diody LED dzielące pady
Gdy światła zgasną, zaświeci się PRO. Konfigurowalne diody LED dzielące pady i diody wyzwalające pozwalają zobaczyć wszystkie dziewięć padów na ciemnych scenach – żegnaj taśmo gaffer! Przypisz dowolne pionowe lub poziome światło do jednego z dziesięciu wstępnie ustawionych kolorów lub stwórz i nazwij własne. Grupuj razem stopy, werble, podkłady i klik z własnym przypisanym kolorem. Ustaw poziome światła padów tak, aby były stale włączone, zapalały się tylko po uderzeniu w pad lub migały dynamicznie z przypisanym plikiem WAV.

Ultra-czułe Pady
SPD-SX PRO ma dziewięć bardzo wytrzymałych padów. Trzy górne pady mają zmienioną konstrukcję czujnika, aby zwiększyć czułość i równomierne uderzenia podczas gry na padzie – bez względu na kąt montażu. Masz również zwiększoną ochronę przed przesłuchami, aby zapobiec przypadkowemu uruchomieniu innych padów.A jeśli już posiadasz SPD-SX, rozmiar SPD-SX PRO jest tak zbliżony, że możesz użyć swojego istniejącego futerału i akcesoriów… bez konieczności kupowania dodatkowego sprzętu.

Kolorowy Ekran LCD
Gra w ciemności właśnie stała się łatwiejsza. SPD-SX PRO jest wyposażony w duży, kolorowy ekran o przekątnej 4,3 cala z podświetlanymi przyciskami funkcyjnymi, zakładkami i pokrętłem do błyskawicznego wyboru brzmień. Wyświetlacz pokazuje istotne informacje w czasie rzeczywistym, takie jak warstwy sampli A i B, nazwy sampli WAV, postęp odtwarzania sampli i inne.

JAKOŚĆ DŹWIĘKU - WSZYSTKIE BRZMIENIA, KTÓRYCH POTRZEBUJESZ
Tłum szaleje. Ciśnienie rośnie. Potrzebujesz właściwych brzmień we właściwym czasie. Ogromna pamięć 32 GB pomieści cały katalog muzyczny podczas wielu występów. Dzięki 1550 wbudowanym samplom, 200 gotowych do użycia zestawom i symetrycznym wyjściom możesz uruchomić SPD-SX PRO zaraz po wyjęciu z pudełka. Dodatkowo łatwo sortuj i przeszukuj swoje brzmienia za pomocą tagowania sampli — koniec z szukaniem igły w stogu siana.

POD MASKĄ - Przechowywanie i Brzmienia
Problemy z przechowywaniem należą już do przeszłości. Dzięki 32 GB pamięci wewnętrznej SPD-SX PRO może pomieścić prawie 44 godziny krystalicznie czystego dźwięku stereo 48 kHz/16-bit. Nie ma potrzeby zawracania sobie głowy konwersją formatów źródłowych. Możesz załadować pliki 48/44,1 kHz WAV, AIFF i MP3 o różnej przepływności, a SPD-SX PRO automatycznie przekonwertuje je do natywnego formatu audio 48 kHz/16-bitów — to ogromna oszczędność czasu.

ROZSZERZONE WYJŚCIA AUDIO
SPD-SX PRO ma dwukanałowe symetryczne główne wyjścia stereo — lewe i prawe. Połącz je z czterema w pełni przypisywalnymi monofonicznymi wyjściami audio dla sześciu indywidualnych kanałów audio, dzięki czemu dowolny pad może być wysłany do dowolnego wyjścia w celu uzyskania elastyczności podczas miksowania. Jest też wyjście słuchawkowe stereo z możliwością przypisania do unikalnych scenariuszy monitorowania.

WSZYSTKO NA POKŁADZIE - Załadowane Sample i Brzmienia
SPD-SX PRO jest wyposażony w 1550 wysokiej jakości brzmień i 200 zestawów (43 możliwe do napdisania zestawy fabryczne i 157 zestawów użytkownika). W ogniu walki moc obliczeniowa SPD-SX PRO pozwala na zmianę na nowy zestaw bez odcinania dźwięku obecnego zestawu — więc gdy dźwięk zanika pod koniec ostatniego odtwarzanego dźwięku, już zmienione zestawy są gotowe na kolejny utwór. Potrzebujesz jeszcze więcej opcji? Zanurz się w bibliotekach sampli Roland Cloud i odkrywaj stale poszerzający się wybór dźwięków.

ZŁOŻONE BRZMIENIA - Nakładanie Warstw A/B
Tworzenie unikalnych warstw dźwiękowych jest łatwe, gdy przypiszesz dwa dźwięki do padu. Możesz przypisać dźwięk jako warstwę MAIN w menu padu, a następnie wybrać inną próbkę do warstwy z oryginalnym samplem, w wyniku czego na tym samym padzie pojawią się dźwięki MAIN i SUB. Następnie przełączaj się między warstwami MAIN i SUB. Masz nawet oddzielną głośność, wysokość, atak transjentów i kontrolę wybrzmienia dla każdego dźwięku, dzięki czemu otrzymujesz idealne połączenie warstw.

NARZĘDZIA DO PRODUKCJI I WYSTĘPÓW - TWÓRCZA SIŁA
Przygotowanie zabójczego występu wymaga trochę pracy przygotowawczej. SPD-SX PRO jest wyposażony w funkcje ułatwiające planowanie przed koncertem. Pobieraj i organizuj dźwięki za pomocą dedykowanej aplikacji. Bądź kreatywny dzięki czterem silnikom efektów i podłącz kontroler hi-hatu lub pedał ekspresji. Następnie dodaj trochę magii dzięki rozszerzonym wejściom wyzwalającym i wbudowanemu 16-krokowemu sekwencerowi padów.

GŁĘBSZA EDYCJA - Dedykowana aplikacja
Mając prawie nieograniczoną ilość brzmień pod pałkami, musisz zachować porządek. Korzystając z dedykowanej aplikacji SPD-SX PRO App z Roland Cloud, możesz łatwo importować audio i edytować parametry dźwięku lub odtwarzać przez USB na komputerze. Przeciągaj i upuszczaj sample, twórz zestawy, dostosowuj ustawienia i nazwij je na bieżąco. To samo połączenie USB umożliwia przesyłanie 8-kanałowego audio i MIDI do komputera w celu nagrywania za pomocą DAW.

PEDAŁ DO METALU - Kontrola Ekspresji
Dzięki rozszerzonym wejściom dla wyzwalaczy masz jeszcze więcej możliwości grania na wyciągnięcie ręki… lub stopy. Możesz grać na maksymalnie aż dziewiętnastu powierzchniach, gdy zmaksymalizujesz wszystkie pady, zewnętrzne wyzwalacze i wejścia przełącznika nożnego. Podłącz kontroler hi-hat, taki jak Roland VH-10 V-Hi-Hat i graj za pomocą pedałów ekspresji lub dodaj werbel i pady stopy, aby stworzyć mini zestaw perkusyjny. Alternatywnie możesz podłączyć pedał ekspresji, aby kontrolować efekty w czasie rzeczywistym podczas gry.

BEZPROBLEMOWE SILNIKI - Efekty i Sidechain
Skorzystaj z szerokiej gamy wysokiej jakości przetwarzania, aby ulepszyć swoje brzmienia i dodać koloru. Cztery MFX zapewniają wszystko, od efektów modulacji, zniekształceń i filtrów po opóźnienia i pogłosy, które możesz przypisać do dowolnego padu lub zewnętrznego wyzwalacza w każdym zestawie. Master comp, EQ oraz efekty są dostępne również do przetwarzania całego sygnału na wyjściu. Uwzględniono również kompresję Sidechain, dzięki czemu bębny basowe i inne mocne utwory nigdy nie zostaną zakopane w miksie.

NAWIĄŻ POŁĄCZENIE - WEJŚCIA DO ŁATWEGO MIKSOWANIA
Miksowanie ze sceny nigdy nie było łatwiejsze dzięki symetrycznemu głównemu wyjściu stereo i czterem zbalansowanym wyjściom bezpośrednim. Podłącz do ośmiu monofonicznych, jednostrefowych triggerów lub cztery stereofoniczne triggery naciągu i obręczy. Dzięki zewnętrznym podwójnym wejściom wyzwalającym, wejściom hi-hat i przełączników nożnych możesz zagrać nawet na dziewiętnastu różnych powierzchniach do grania.

PODNIEŚ POZIOM - 16-krokowy Sekwencer Padów
Usprawnij przygotowanie do występu dzięki wbudowanemu 16-krokowemu sekwencerowi padów. Przypisz od 2 do 16 kroków do pada w każdym zestawie. Następnie koordynuj odtwarzanie różnych padów w wybranej kolejności. Nie ma potrzeby zapamiętania, na których padach znajdują się dźwięki — po zaprogramowaniu, uderzenie w wybrany pad uruchomi sekwencję, dzięki czemu występ na żywo będzie prostszy.

W SYNCHRONIZACJI - Więcej Linkowania Padów
Masz podkład dźwiękowy i ścieżkę klik, które muszą zacząć grać razem? Korzystając z linkowania padów, możesz uderzyć w jeden pad i jednocześnie uruchomić odtwarzanie z dwóch padów. Możesz połączyć pady z dowolną kombinacją padów i zewnętrznych wyzwalaczy. Następnie użyj grupy wyciszania, aby wyciszyć poprzedni pad, gdy uderzysz w następny, tak aby w danym momencie grał tylko jeden pad. Razem, pełne połączenie padów i grupy wyciszania tworzą nieograniczone kombinacje ścieżek, pętli i audio w każdym zestawie.

W RYTMIE - ŚCIEŻKA KLIK
Twoim zadaniem jako perkusisty jest nadawanie rytmu podczas występu. Dzięki elastycznemu klikowi na pokładzie, pozostawanie w rytmie nigdy nie było prostsze. Wewnętrzny klik jest w pełni edytowalny dla wartości dźwięku i nuty, a jako dźwięk kliku można przypisać dowolny sampel. Następnie zacznij klik od uderzenia pada, przycisku lub zewnętrznego wyzwalacza. Nawet gdy gra, nadal masz kontrolę — klik można ustawić na naprzemienne włączanie/wyłączanie za pomocą uderzenia pałki, jednokrotne wydawanie dźwięku po uderzeniu lub ponowne wyzwalanie za każdym razem, gdy je uderzysz.

PRZEJMIJ KONTROLĘ - Edycja Padów
Kontrolery do edycji padów są w zasięgu ręki, gdy potrzebujesz dostroić sample w trakcie gry. Dostosuj głośność i wysokość dźwięku za pomocą dedykowanych elementów sterujących w czasie rzeczywistym. Lub naciśnij przycisk, aby dostosować atak i wybrzmienie dla ustawień transjentów padu. A kiedy trzeba zanurzyć się głębiej, kolorowy wyświetlacz daje przejrzysty dostęp do wielu zaawansowanych parametrów.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium