Silesia Drum

Kup w przeciągu

14

[01.01,06.01,09.04,10.04,01.05,03.05,28.05,08.06,15.08,01.11,11.11,25.12,26.12]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj.

Złóż zamówienie dziś, a wyślemy je w kolejny dzień roboczy.

Złóż zamówienie dziś, a wyślemy je w kolejny dzień roboczy.

Pałki z wiadra
Pałki z wiadra

Pałki marki Vic Firth istnieją w wielu wariantach. Chociaż w przypadku tej marki powiedzieć WIELE to jakby nie powiedzieć nic.

Rozmiar, kształt, waga czy kolor to nie wszystkie warianty w których możemy dowolnie przebierać.

Marka Vic Firth jest wiodącą marką jeśli chodzi o pałki perkusyjne. NA CAŁYM ŚWIECIE. Bardzo cieszymy się, że znajdziecie u nas wiele modeli pałek. Chcemy dostarczać Wam wybór który przyprawi Was o delikatny ból głowy ale i da uczucie satysfakcji z zakupów – a to dla nas najważniejsze. Zapraszamy do naszego sklepu w Chorzowie bo oprócz możliwości testowania prawie wszystkiego i super doradztwa w postaci Mikołaja, Mateusza, Darka, Wojtka, Mariusza, Kuby czy Łukasza macie również szansę na wybranie NAJTAŃSZYCH I NAJLEPSZYCH PAŁEK PERKUSYJNYCH JAKIE TYLKO WIDZIELIŚCIE W ŻYCIU. Znajdziecie je jednak w innym miejscu niż wszystkie – nie mają swojego miejsca na półce i nie są rozdzielone na rozmiary tupu 2b, 5a czy 7ax. Są w wyjątkowym miejscu. Są w wiadrze.

Pałki z wiadra to bardzo popularne określenie na pałki 2 sortu marki Vic Firth. Określenie te wzięło się stąd, że sklepy (jak nasz) ale i Klienci (jak Ty) możecie zakupić całe wiadro pałek.

 

 

Pałki do wiadra lądują w fabryce Vic Firth i do samego końca nie wiemy co tam zastaniemy. Często są to pałki, które miały być malowane na czarno jednak coś poszło nie tak. Zabrakło farby, akurat była zmiana pojemnika itp. Dzięki czemu w takim wiadrze znajdziemy pałki w pełni dobre jednak ich „umaszczenie” nie pozwala producentowi na dopuszczenie ich do normalnej sprzedaży.

Skazy na pałkach mogą dotyczyć również innych aspektów. Możliwe są odchylenia od standardowej wielkości główki pałki perkusyjnej. Możliwe, że niektóre pałki będą krótsze (oczywiście nie między jedną parą ale między takimi standardowymi) lub że niektóre sęki będą bardziej/mniej widoczne.

NIE UKRYWAMY ICH NIEDOSKONAŁOŚCI.

Tak, pałki z wiadra nie są doskonałe. Są jednak pałkami marki Vic Firth co dalej daje im przewagę nad innymi markami/modelami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium